Торт шоколадний бісквіт на Оболоні

Шари ніжного шоколадного бісквіту з насиченим смаком натурального чорного шоколаду, просочені цукровим сиропом та об’єднані між собою шоколадним кремом не залишать байдужим жодного гурмана.
Якщо ви любите шоколад і хочете поласувати вишуканою стравою з нього, то десерт Шоколадний бум найкраще прикрасить ваше меню на кожен день або на свято.

Для приготування торта наші фахівці використовують тільки свіжі та якісні натуральні продукти:
  • в бісквіт потрібно додати яйця, какао, борошно, цукор;
  • крем складається з олії, чорного шоколаду, 30-відсоткових вершків;
  • для прикраси в цьому десерті використовується шоколадний ганаш, вершки та олія.

Щоб десерт виглядав привабливо та апетитно, його можна прикрасити кремом, шоколадними деталями, квітами, 3D-фігурами чи візерунком. Можна також замовити напис або малюнок, які присвячені знаменній даті, якщо ви замовляєте торт для частування на честь важливої ​​події.

Торт шоколадний бісквіт на Оболоні

Для справжніх фанатів кондитерки торт можна виготовити у кілька ярусів – найчастіше 2-3. Ви будете в захваті від неперевершеного насиченого шоколадного смаку та вишуканого стилю оформлення цього десерту.
Готується він досить швидко – коржі випікаються за 45 хвилин. Проте наші кондитери рекомендують: якщо ви хочете отримати гарний та смачний торт, то краще оформлюйте замовлення за два тижні або щонайменше добу.